Çevre Mühendisliği

AYRILAN AKADEMİK PERSONEL

Prof. Dr.
Prof. Dr. Orhan ÖZBAY Bölümümüz bünyesinde görev yaptığı sırada vefat etmiştir. Merhum hocamıza bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Prof. Dr. Bülent KESKİNLER
(1983-2002)
bkeskinler@gyte.edu.tr
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü`nde Bölüm Başkanı olarak eğitim hizmetlerini sürdürmektedir. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
http://www.gyte.edu.tr/environment/
Prof. Dr. Sücaattin KIRIMHAN
(1984-1985)
skirimhan@kirimhan.com
Halen eğitim, tarım, çevre ve entegre yönetim sistemleri konularında danışmanlık ve eğitmenlik hizmetlerini sürdürmektedir. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
http://kirimhan.com
Prof. Dr. Yaşar NUHOĞLU
(1987-2011)
ynuhoglu@yildiz.edu.tr
Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü`nde Bölüm Başkanı olarak eğitim hizmetlerini sürdürmektedir. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
http://www.cem.yildiz.edu.tr/
Prof. Dr. Nazmi TOPCU
(1987-1998)
Bölümümüz bünyesinde görev yaptıktan sonra çeşitli üniversitelerde görev yapmış ve emekliye ayrılmıştır. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Prof. Dr. Mehmet Ilgar KIRZIOĞLU
(1989-1993)
ilgar@mmf.sdu.edu.tr
Amasya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi`nde Fakülte Dekanı olarak eğitim hizmetlerini sürdürmektedir. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Prof. Dr. Yılmaz YILDIRIM
(1990-1993)
yildirim@karaelmas.edu.tr
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nde Dekan, Çevre Mühendisliği Bölümü`nde Çevre Teknolojileri ABD Başkanı olarak eğitim hizmetlerine devam etmektedir. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyoruz.
http://cevre.karaelmas.edu.tr/index.htm
Prof. Dr. Başak İPEKOĞLU
(1990-1996)
basakipekoglu@iyte.edu.tr
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi Mimari Restorasyon Bölümü`nde Bölüm Başkanı olarak eğitim hizmetlerini sürdürmektedir. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
http://web.iyte.edu.tr/arch/restoration/TURKCE/index.tur.htm
Prof. Dr. Avni ÇAKICI
(2002-2011)
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümün`de Bölüm Başkanı olarak eğitim hizmetlerine devam etmektedir. Bölümümüze olan katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyoruz.