Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü

Yönetimden Mesaj

Değerli Yönetim, Personellerimiz ve Öğrencilerimiz;

 Atatürk Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü, Merkezi iç birimlere, Merkezi dış birimlere ve İlçelere hizmet veren Güvenlik teşkilatı konumundadır.
 1957 yılında hizmet vermeye başlayan Üniversitemiz, asırlık tecrübesi ile özverili ve güler yüzlü güvenlik görevlisi personelleri, günümüz teknolojisi ile güvenlik cihazları ile tüm personellere ve öğrencilere en üst düzeyde güvenlik hizmeti çalışmalarını sürdürmektedir.

 '' Halka hizmet Hakk' a hizmettir. '' anlayışı ile gece gündüz demeden hizmet veren Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcısı, Güvenlik Müdürü, Güvenlik Müdür Yardımcısı, Güvenlik Şefleri, Güvenlik Amirleri ve Güvenlik Yazı İşleri Büro makamları olmak üzere 7 noktada yöneterek, Merkezi iç birimler, Merkezi dış birimler, Kampüs içi araç devriyeler ve İlçelerde bulunan 102 noktada alanında uzman güvenlik personelleri ile  Koruma ve Güvenlik hizmeti gerçekleştirmektedir.

 Üniversitemizin en iyi hizmete layık olduğu bilinciyle her geçen gün kendisini yenileyen güvenlik müdürlüğümüz, Bu bağlamda yenilenmiş yüzümüzle güvenlikte geçmişten günümüze değişimin, gelişimin ve güvenliğe verilen değerlerin en önemli temsilcisi , '' Güvenlikte Dönüşümün Adresi '' olmaktan gurur duyuyoruz.

 Haftanın her günü, günün her saati güvenliğinizin bekçileri Atatürk Üniversitesi olarak, güvenliğinizi daha iyi korumayı temenni eder, güzel dileklerimizi sunarız.


 Kadir GÖKTAŞ 

Koruma ve Güvenlik Müdürü

DİĞER SAYFALAR