Hastane English Ana Sayfa İletişim ÜBYS ÖBS ePosta Portal Personel Öğrenci Görevli X
Fakülteler Enstitüler Meslek Yüksekokulları Yüksekokul / Konservatuvar Araştırma Merkezleri Kütüphane
Üniversitemiz Yönetim Birimler Öğrenciler Bağlantılar Açıköğretim Kütüphane

Atatürk Üniversitesi

ATA-AÖF 2017-2018 Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı Görev Talebi Duyurusu

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak olan 2017-2018 Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavında görev almak isteyen akademik ve idari personelin en geç 17 Nisan 2018 Salı gün sonuna kadar Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi (https://gis.atauni.edu.tr) üzerinden görev talebinde bulunmaları yapılacak sınav organizasyonu açısından önem arz etmektedir.

Fakültemiz tarafından gerçekleştirilen sınavlarda görev talebinize binaen verilen görevi onayladıktan sonra mücbir sebepler dışında yapılan görev iadeleri "görev ihmali" olarak değerlendirilmektedir.

Önemli Not: Kurum temsilcisi olarak şehir dışında görev alacak öğretim üyeleri 11-14 Mayıs 2018 tarihleri arasında görevli olacağından belirtilen tarihler için ders yükü yazılamayacaktır. Birimlerin kabul etmesi halinde ilgili tarihlere denk gelen dersler için telafi programı yapılabilir. Ayrıca yapılacak olan görev için izin başlangıç tarihinde değişiklik yapılamadığından bu konuların görev talebinde bulunacaklar açısından dikkate alınması mağduriyet oluşmaması adına önemlidir.