Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

FAKÜLTE KURULU VE FAKÜLTE YÖNETİM KURULU LİSTESİ

MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI

FAKÜLTE SENATÖRÜ

 

UNVANI-ADI VE  SOYADI                                    BAŞLAMA  TARİHİ-BİTİŞ TARİHİ

Prof. Dr. Serkan ÖZER                                                        14.09.2017 - 14.09.2020

MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI

FAKÜLTE KURULU LİSTESİ

 

UNVANI-ADI VE  SOYADI                                    BAŞLAMA  TARİHİ-BİTİŞ TARİHİ

Prof. Dr. Yahya BULUT

Dekan

28.07.2017 - 28.07.2020

Prof. Dr. Serkan ÖZER

Üye

01.12.2017 – 01.12.2020

Prof. Dr. Faris KARAHAN

Üye

28.08.2019 - 28.08.2022

Prof. Dr. Mehmet Akif IRMAK

Üye

08.01.2020-08.01.2023

Doç. Dr. Işık SEZEN

Üye

22.05.2018 - 22.05.2021

Doç. Dr. Metin DEMİR

Üye

24.07.2017 - 24.07.2020

Doç.Dr. Doğan DURSUN

Üye

05.10.2019-05.10.2022

Doç. Dr. Fatma Zehra ÇAKICI

Üye

01.08.2019-01.08.2022

Doç.Dr. Neslihan DEMİRCAN

Üye

08.01.2020-08.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Defne DURSUN

Üye

08.01.2020-08.01.2023

 

MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI

FAKÜLTE YÖNETİM KURULU LİSTESİ

UNVANI-ADI VE  SOYADI                                    BAŞLAMA  TARİHİ-BİTİŞ TARİHİ

Prof. Dr. Yahya BULUT

Dekan

28.07.2017 - 28.07.2020

Prof. Dr. Serkan ÖZER

Üye

21.09.2017 - 21.09.2020

Prof. Dr. Faris KARAHAN

Üye

29.11.2017 - 29.11.2020

Prof. Dr. M. Akif IRMAK

Üye

08.01.2020-08.01.2023

Doç. Dr. Metin DEMİR

Üye

24.07.2017 - 24.07.2020

Doç. Dr. Neslihan DEMİRCAN

Üye

08.01.2020-08.01.2023

Dr. Öğr. Üyesi Defne DURSUN

Üye

08.01.2020-08.01.2023