İlahiyat Fakültesi

FAKÜLTEMİZDE DEKANLIK DEVİR TESLİMİ YAPILDI.

Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Musa BİLGİZ düzenlenen törenle görevini Prof. Dr. Sinan ÖGE'den devraldı. Dekanlık binasında gerçekleşen devir teslim törenine Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hüseyin ÖZER, fakültemiz Dekan Yardımcıları ve öğretim üyeleri katıldı.

İlahiyat Fakültesinin yeni Dekanı Prof. Dr. Musa BİLGİZ, fakültenin gelişimi adına göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı, Prof. Dr. Sinan ÖGE'ye teşekkür plaketi takdim etti. Dekan Prof. Dr. Musa BİLGİZ yaptığı konuşmada : "Rekörümüz Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI'nın bana duyduğu güven ve gösterdiği teveccühe çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte fakültemizin başarısı için çalışacağız. Hepinizin tecrübeleri benim için çok değerli. Uygulama alanı ve imkânları oldukça geniş bir fakülteye sahibiz. Bu kapsamda üniversitemizin, yeni YÖK vizyonunu model alarak başlattığı Yeni Nesil Üniversite Tasarım ve Dönüşüm Projesi doğrultusunda bilimsel ve akademik çalışmalarımıza öncelik vererek üniversitemize hizmet edeceğiz" dedi.

Çalışma arkadaşlarına teşekkür eden İlahiyat Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Sinan ÖGE ise: "Görev süremiz boyunca birlikte çalıştığımız Dekan Yardımcılarımız, fakülte sekreterimiz ve fakültenin tüm iş ve emek sağlayıcıları, bizim burada ne kadar değerli bir kurum içerisinde olduğumuzu görme şansını bize sundular. Ben hepinize bu birlikteliği, dostluğu ve tabi ki değerli ortamı oluşturduğunuz için teşekkür ediyor, Prof. Dr. Musa BİLGİZ'e yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

Devir teslim töreni iyi niyet temennileriyle son buldu.
Paylaş Paylaş Paylaş