Hastane English Ana Sayfa İletişim ÜBYS ÖBS ePosta Portal Personel Öğrenci Görevli X
Fakülteler Enstitüler Meslek Yüksekokulları Yüksekokul / Konservatuvar Araştırma Merkezleri Kütüphane
Üniversitemiz Yönetim Birimler Öğrenciler Bağlantılar Açıköğretim Kütüphane

Tıp Fakültesi

İnsanlık Konseri

Fakültemiz öğrenci kulüplerinden Avrupa Tıp Öğrencileri Birliği (EMSA) İnsan Hakları ve Tıp Koordinatörlüğü tarafından Nene Hatun Kültür Merkezinde organize edilen “İnsanlık Konseri'nde Sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan şiddet olaylarına dikkat çekildi. 'İnsanlık Konseri' adı altında düzenlenen programda Fakültemiz öğrencileri öğretim üyelerimizle sahne alarak şarkı ve türküler seslendirdiler.


Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Akın Levent programı takip eden basın mensuplarına verdiği röportajda; etkinliğin çok güzel düzenlediğini belirterek, Hekimlerin bizlere daha iyi hizmet verebilmeleri için onlara hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek zorunda olduğumuzu vurguladı.


İnsanlık Konseri'nde Prof Dr. Ahmet Kızıltunç, Prof Dr. Hakan Uslu, Prof Dr. İsmail Malkoç, Yrd. Doç. Dr. Ayhan Tanyeli, Yrd. Doç. Dr. Çağatay Çalıkoğlu, Yrd. Doç. Dr. Elif Okşan Çalıkoğlu, Yrd. Doç. Dr. Esra Tanrıverdi Çınar, Yrd. Doç. Dr. Ezel Bilge Yerli, Yrd. Doç. Dr. Sevilay Özmen ve Yrd. Doç. Dr. Suat Sincan, Fakültemiz İbn-i Sina Kültür ve Sanat topluluğunun da katkılarıyla birbirinden güzel şarkı ve türküleri öğrencilerimizle birlikte seslendirdiler.

05.01.2018

Tıp  Fakültesi Dekanlığı