Ziraat Fakültesi

FAKÜLTEMİZ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK 2. KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinin düzenlemiş olduğu Kariyer Günü Etkinliği 28.03.2019 Perşembe Günü Rektörlük Merkezi Mavi Salonda Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet ÇELİK ve Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sezai ERCİŞLİ’nin açılış konuşmaları ile başlamıştır.

Kariyer Günü Etkinliğine; Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürü Zir. Müh. Osman AKAR, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Müdürü Zir. Müh. Ali KARAARSLAN, SARMAKSAN Mak. San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zir. Y. Müh. Ahmet ÇELEN, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Şerafettin ÇAKAL, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Erzurum Koordinatörü Zir. Y. Müh. Atilla ÖZLÜ, Tarım Sigortaları (TARSİM) Erzurum Bölge Müdürü Meriç ÖZDEMİR, Bitki Islahçıları Alt Birliği (BİSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Zir. Müh. Yıldırım Şamil ÖZDEN, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Zir. Müh. Ahmet KILIÇ, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), Avrupa Birliği Bilgi Merkezi Elifnur TERZİOĞLU, Tarımsal Mühendislik Limited Şirketi Müdürü Zir. Müh. Alper KÜÇÜK ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) Uzmanı Ozan GÜNDÜZ katılmışlardır. Katılımcılar, kurumları ile ilgili tanıtım sunumları yaparak ve stant açarak etkinlikte aktif bir şekilde yer almışlardır. Kariyer Günü Etkinliği, özel sektör ve kamu kuruluşlarının çalışanları ile fakültemiz öğretim üyeleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi ve katılımlarıyla gün boyu sürmüştür.

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet ÇELİK, Kariyer Günü Etkinliğine katılan katılımcılara plaket ve bu amaçla öğrenciler arasında düzenlenen afiş yarışmasında dereceye giren bölümlerin Bölüm Başkanlarına takdir belgesi vermişlerdir.

Paylaş Paylaş Paylaş