Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

SINAV PROGRAMI

 YAZ OKULU TEK DERS SINAVI
SINAVIN TARİHİ  : 20 EYLÜL  2019 ( CUMA )
SINAVIN SAATİ   : 14:00
SINAVIN YERİ     : C2 ANFİSİ 
( Mezuniyetleri için devam ve uygulama şartlarını yerine getirmiş, ancak sadece tek dersten FF notu alarak başarısız olmuş öğrenciler katılabilir. )
MEZUNİYET AGNO YÜKSELTME SINAVLARI
SINAVIN TARİHİ  : 25 - 26 - 27 EYLÜL 2019 Tarihlerinde Ders Hocalarının Belirleyeceği Gün Ve Saatte Yapılacaktır.

MÜRACAAT SON BAŞVURU TARİHİ: 23 EYLÜL 2019

( Bütün derslerde başarılı olan fakat AGNO 'su 2.0 altında kalan öğrenciler, son iki yılda almış oldukları derslerden en fazla üç ders için sınava girebilir. )
 AZAMİ SÜRESİ DOLAN ÖĞRENCİLER İÇİN EK SINAV HAKKI
SINAVIN TARİHİ  : 23 - 24 - 25 EYLÜL 2019 Tarihlerinde Ders Hocalarının Belirleyeceği Gün Ve Saatte Yapılacaktır.

MÜRACAAT SON BAŞVURU TARİHİ: 20 EYLÜL 2019

( 2015 - 2016 eğitim - öğretim yılı güz yarıyılından önce kayıtlı olan ve devam şartını yerine getirmiş ve bu derslerden FF harf notu alarak başarısız olan öğrenciler ek sınavlara başvurabilirler. )

( Eğer FF harf notuyla başarısız olunan bir ders, daha sonra yaz okulundan tekrar alınıp Z (Devamsız) harf notuyla kalınırsa vize notu en son FF harf notuyla kalındığı dönemdeki not almak şartıyla bu dersler içinde Azami süre ek sınavlarına başvurulabilir. )
NOT:
Staj dersi için G harf notu dışında  AA-BA-CB-CC-DC-DD-FF gibi harf not alan öğrencilerin stajı artık bir ders sayıldığı için, Stajı eksik olan veya yaptığı stajda başarısız görülen öğrenciler, stajlarını tamamlayana kadar  tek ders sınavına giremezler.