Felsefe

TEKNOFEST 2020 YARIŞMA TAKIMLARI

Teknofest 2020’de Atatürk Üniversitesi’ni temsil etmek üzere ekte belirtilen yarışma kategorilerinde takımlar kurulacaktır. Bu takımların üniversitemizin çeşitli akademik birimlerinin öğrencilerinden teşkil edilmesi, takımların koordinasyonunun üniversitemiz öğretim elemanları tarafından sağlanması ve yarışma maliyetlerinin ise takımların üniversitemize sunacağı BAP Projeleri ile karşılanması planlanmaktadır.

Aynı kategoride birden fazla takım kurulabilecek ve takımlar içinde farklı disiplinlerden öğrenciler yer alabilecek olup, öğretim elemanları ve öğrenciler kendi takımlarını kurarak veya mevcut durumda devam eden takımlarının bilgisini ileterek de başvuruda bulunabileceklerdir. Takımların nihai yapısı, ilgili öğretim elemanları tarafından belirlenecektir.

Bu kapsamda:

1. Yarışma takımlarına dahil olmak isteyen öğrencilerin, "isim, iletişim bilgisi, bölüm ve yarışma kategorisi (birden çok kategori olabilir) tercihlerini"

2. Yarışma takımlarına koordinatörlük yapmak isteyen öğretim elemanlarının, "isim, iletişim bilgisi ve yarışma kategorisi tercihlerini"

belirterek aşağıda gösterilen iletişim kanallarından başvurmaları gerekmektedir.

İletişim (kayıt için öncelikli olarak Web formu veya e-Posta’yı tercih ediniz):

Web formu: https://www.kisa.link/McP9 

e-Posta: atauni@atateknokent.com.tr 

GSM: 0535 419 2709

Sabit Tel.: 0442 282 2006 (dahili: 179)

Not: Çalışmaların, ATA Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Ahmet COŞKUNÇAY ile koordineli şekilde yürütülmesi gerekmektedir.