Atatürk Üniversitesi

TÜBİTAK-1001 ; 2019-2 DÖNEM BAŞVURU/BİTİŞ TARİHİ AÇIKLANDI

Değerli Akademisyenler,

TÜBİTAK;  2019 yılı 2.Dönem-1001 programının ilk başvuru tarihini 1 Ekim 2019 olup çevrimiçi başvurunun ve e-imza sürecinin tamamlanması için son tarih: 15 Kasım 2019 dur.  

 

Bu programa ilk defa başvurmayı planlayan ya da 2019-1. döneminde başvurup ret alan (değişiklik bildirim formunu doldurarak ) tekrar başvuru yapmak isteyen  akademisyenlerimize teknik, bilimsel aynı zamanda panel hizmeti desteği verilmektedir. Panel desteği isteyenler için proje önerilerinin ofisimize gönderilme son tarihi 5 Kasım 2019 dur.

Proje önerilerinize  bilimsel destek kapsamında;   özet, özgün  değer, kapsam, yaygın etki, vb.  bölümleri gizlilik ve etik ölçülere dikkat edilerek uzman ekibimiz tarafından  incelenmekte ve bilimsel rapor olarak sizlere sunulmaktadır. Size daha hızlı  hizmet verebilmemiz için web sayfamızda yer alan destek formuna (http://pdo.atauni.edu.tr/index.php/iletisim/proje-yazim-destek-talebi/) talebinizi açık bir şekilde  yazabilirsiniz. Online yapılan başvurunuza 1 iş günü içerisinde cevap verilecek  ve talebiniz için randevu verilecektir. Ayrıca ofisimize gelerek destek  formunuz uzmanlarımız tarafından doldurulabilir ve randevu talebinizi  oluşturabilirsiniz.

Etik Kurul Onay ve Yasal /Özel İzin belgeleri gerektiren projeleriniz için yol haritasına web sayfamızdan (http://pdo.atauni.edu.tr/index.php/hizmetler/etik-kurul/) ulaşabilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Özdemir

Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi Koordinatörü