Atatürk Üniversitesi

ÖĞRENCİ DEKANLIĞINDAN ÖĞRENCİ KULÜPLERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Atatürk Üniversitesi Öğrenci Dekanlığının düzenlemiş olduğu “Atatürk Üniversitesi Kulüp, Topluluk ve Takımlarını Bilgilendirme Toplantısı” etkinliği Nenehatun Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Etkinliğe Öğrenci Dekanlığı, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı, Dijital Dönüşüm Ofisi, Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü birimleri ve kulüp akademik danışmanları, başkanları, takım liderleri, üyeleri ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Üniversite bünyesinde çalışmalarını yürüten öğrenci kulüp topluluk ve takımlarının faaliyetlerini daha hızlı ve kontrollü bir biçimde gerçekleştirebilmeleri için Kulüp Yönergesindeki düzenlemeler ve öğrenci faaliyetleri için Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi (ÜBYS) etkinlik takip sistemi kullanımı ve işleyişi hakkında Öğrenci Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Meral Oltulu tarafından önemli bilgiler verildi. Sununun sonunda Dijital Dönüşüm Ofisinden Arş. Gör. Mustafa Furkan Keskenler tarafından bir uygulama yapılarak Etkinlik Takip Sistemi anlatıldı.

Bilgilendirme toplantısının sonunda akademik danışman ve üyelerin soruları cevaplandırıldı.

KUURMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRLÜĞÜ – 30.11.2022

Paylaş Paylaş Paylaş
Atatürk
Üniversitesi
Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü
25240 Erzurum
Rektörlük: +90 442 231 1111
Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi: +90 850 255 0282
Araştırma Hastanesi: +90 442 344 6666
Klinik Diş Hekimliği: +90 442 236 0944

Üniversite Tercihleri

Takip Edin


Radyo Üniversite


Üniversite Yayınevi