Atatürk Üniversitesi

ATA-AÖF 2018-2019 BAHAR DÖNEMİ YARIYIL SONU SINAVI GÖREV TALEBİ DUYURUSU

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından 11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak olan 2018-2019 Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavında görev almak isteyen akademik ve idari personelin en geç 17 Nisan 2019 Çarşamba gün sonuna kadar Atatürk Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi (https://gis.atauni.edu.tr) üzerinden görev talebinde bulunmaları yapılacak sınav organizasyonu açısından önem arz etmektedir.

Fakültemiz tarafından gerçekleştirilen sınavlarda görev talebinize binaen verilen görevi onayladıktan sonra mücbir sebepler dışında yapılan görev iadeleri "görev ihmali" olarak değerlendirilmektedir.

Önemli Notlar:
1. Sınav tüm sınav merkezlerinde üç(3) oturumhalinde gerçekleştirilecektir.
2. Kurum temsilcisi olarak şehir dışında görev alacak öğretim üyeleri 10-13 Mayıs 2019 tarihleri arasında görevli olacağından belirtilen tarihler için ders yükü yazılamayacaktır. Birimlerin kabul etmesi halinde ilgili tarihlere denk gelen dersler için telafi programı yapılabilir. Ayrıca yapılacak olan görev için izin başlangıç tarihinde değişiklik yapılamamaktadır.
3. Kurum temsilcileri toplantısına katılım zorunlu olup, toplantı yeri ve tarihi görevlilere GİS üzerinden mesaj yoluyla bildirilecektir.
4. Kurum temsilcileri toplantısına katılmamak, sınav evraklarını belirtilen süre içerisinde teslim etmemek gibi daha önce puan kesintisi şeklinde işleme alınan durumlar bu sınavdan itibaren görev ihmali şeklinde değerlendirilecektir.

Bu konuların görev talebinde bulunacaklar açısından dikkate alınması mağduriyet oluşmaması adına önemlidir.

Atatürk Üniversitesi
Açıköğretim Fakültesi Dekanlığı